Apple Shooter
Apple Shooter
⭐ 95.45% (88 Stemmer)
Annonce
Annonce
Skydespil Skydespil Eventyr Eventyr Cowboy Cowboy Krig Krig Basketball Basketball Moto Maniac 3
Moto Maniac 3
XMAS Wheelie
XMAS Wheelie
City Bike Stunt 2
City Bike Stunt 2
Basketball Stars
Basketball Stars
Basketball Stars Miniclip
Basketball Stars Miniclip
Street Ball Jam
Street Ball Jam
Basketball.io
Basketball.io
Head Basketball
Head Basketball
Basketball Master
Basketball Master
Cannon Basketball 3
Cannon Basketball 3
Ultimate Swish Game
Ultimate Swish Game
Dunkers
Dunkers
Basketball Stars 2026
Basketball Stars 2026
Basket Random
Basket Random

Brug venstre museknap til at sigte og skyde på æblerne. Klik på knappen Hovedmenu for at spille spillet igen, efter det er slut.

Hvad er Apple Shooter?

Apple Shooter er et skydespil med bueskydning, hvor dit mål er at skyde æbler af din vens hoved. Dette sjove og spændende spil udfordrer din sigte og præcision, mens du spiller rollen som en bueskytte med bue og pil.

Spilmekanik & Funktioner

I dette gratis online spil kan du teste dine færdigheder på tværs af forskellige niveauer. Efterhånden som du skrider frem, øges sværhedsgraden, hvilket gør hvert skud mere spændende. Spillet er designet til at blive spillet i din browser, hvilket giver en fed spilleoplevelse uden behov for downloads.

Relaterede & Serien Spil

Hvis du nyder Apple Shooter, så tjek Apple Shooter 1. Det tilbyder lignende spilmekanik og er perfekt for fans af bueskydningsspil. Udforsk flere eventyr og udfordringer i serien!

Tips & Strategier

  • Tag dig tid til at sigte omhyggeligt, før du skyder.
  • Øvelse gør mester; jo mere du spiller, jo bedre bliver du.
  • Hold øje med ændringer i vind og afstand for at forbedre din nøjagtighed.

Spilelementer

Spillet inkluderer forskellige elementer såsom en bue, pile og udfordrende niveauer. Hvert niveau præsenterer unikke forhindringer og mål for at forbedre din skydningoplevelse.

FAQ

Er Apple Shooter gratis at spille?

Ja, Apple Shooter er helt gratis at spille online.

Skal jeg downloade noget for at spille?

Ingen downloads er nødvendige; du kan spille direkte i din browser.

Er det kompatibelt med skole-netværk?

Ja, Apple Shooter er et ubesværet spil, der kan spilles i skolen.

Apple Shooter
SpilnavnApple Shooter
Bedømmelse⭐ 95.45% (88 Stemmer)
Udgivet
Seneste opdatering
TeknologiHTML5 – pluginfri browserafspilning
PlatformKan spilles i browseren på desktop, mobil og tablet
Spiltilstand Singleplayer
Dansk Æble Skytte