Mr Bullet 3D
Mr Bullet 3D
⭐ Még nincs értékelve. (0 Szavazatok)
Hirdetés
Hirdetés
Kovboj Kovboj Akció Akció Ügyesség Ügyesség Könnyed Könnyed Kaland Kaland Moto X3M 2
Moto X3M 2
Wheelie Bike 2
Wheelie Bike 2
Bicycle Stunt 3
Bicycle Stunt 3
Mountain Bike Runner
Mountain Bike Runner
City Bike Stunt 2
City Bike Stunt 2
Street Ball Jam
Street Ball Jam
Basketball Master
Basketball Master
Cannon Basketball 3
Cannon Basketball 3
Penalty Kick Online
Penalty Kick Online
Foot Chinko
Foot Chinko
Stickman Boxing KO Champion
Stickman Boxing KO Champion
Boxing Physics 2
Boxing Physics 2
Drunken Boxing 2
Drunken Boxing 2
Boxing Fighter Shadow Battle
Boxing Fighter Shadow Battle

A Mr Bullet 3D játszásához használd az egér vagy az ujjad a célzásra és a lövésre. Számold ki a tökéletes szöget a célpontjaid eltalálásához. Gyűjts érméket a jutalmak feloldásához és élvezd a játékmenetet.

Mi az a Mr Bullet 3D?

A Mr Bullet 3D egy izgalmas, akciódús játék, ahol a játékosok segítenek Mr. Bullet karakterének célozni és lőni az ellenségek eltüntetésére. Az élvezetes játékmenet és a kihívást jelentő szintek tökéletesek bárki számára, aki ingyenes szórakozást keres online.

Játékmenet és Jellemzők

Ebben a lövöldözős játékban számold ki a szögeket és kezeld a lőszert, hogy legyőzd az összes ügynököt a különböző szinteken. Élvezd a több mint 15 szintet Normál módban, és miután elsajátítottad őket, teszteld a képességeidet a kihívást jelentő Túsz módban. A játék lenyűgöző 3D grafikákkal rendelkezik, amelyek fokozzák a játékélményt.

Kapcsolódó és Sorozat Játékok

Ha tetszik a Mr Bullet 3D, akkor valószínűleg tetszeni fog a Bull Shooting és a Mr Bullet is. Ezek a játékok hasonló izgalmas akciót és lebilincselő játékmenetet kínálnak, így tökéletes választások a műfaj rajongói számára.

Tippek és Stratégiák

A Mr Bullet 3D-ban való kiemelkedéshez gyakorold a szögek kiszámítását a tökéletes lövésekhez. Gyűjts érméket a jutalmak feloldásához és versenyezz a legjobb játékos helyekért. Ne felejtsd el megőrizni a lőszereidet a nehezebb kihívásokhoz.

GYIK

Ingyenes a Mr Bullet 3D játszani?

Igen, a Mr Bullet 3D teljesen ingyenesen játszható online.

Játszhatok a Mr Bullet 3D-val a böngészőmben letöltés nélkül?

Abszolút! Ez a játék egy ingyenes HTML5 játék, amely nem igényel letöltéseket.

Iskolában elérhető a Mr Bullet 3D?

Igen, élvezheted a Mr Bullet 3D-t, mivel gyakran nincs blokkolva és elérhető az iskolai böngészőkben.

Mr Bullet 3D
Játék neveMr Bullet 3D
Értékelés⭐ Még nincs értékelve. (0 Szavazatok)
Megjelent
TechnológiaHTML5 – bővítmény nélküli böngészős játék
PlatformBöngészőben játszható asztali gépen, mobilon és táblagépen
Játékmód Egyjátékos
Magyar Mr Bullet 3D